Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya a bőröm, mit...

Nagyon csúnya a bőröm, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Eléggé száraz, és pattanásos, csúnya piros foltok virítanak a homlokom meg az orrom közepén, nagyon zavaró már! :( És ráadásul amit eddig próbáltam az mind csak szárította..

Neoplant arcszesz meg krém szerintetek segíthet? (egyéb ötlet?) 19/L

Köszi!


2011. nov. 7. 06:06
 1/6 dorethea válasza:
Mindenképpen bőrgyógyászt ajánlanék. Lehet, hogy szerinted nem olyan vészes a dolog, hogy orvoshoz kelljen menni, de néha többet ártasz azzal ha mindenfélét kipróbálsz, minthogy megadja ő a jó kezelést. Leginkább ő tudja megmondani, hogy mi az ami segítene, ő látja és ő ért hozzá. Nagynénim pl évekig küzdötta csúnya bőrével, a dermatológus pedig kb 2 hónapos (igaz, nem túl olcsó) kezeléssel megoldotta egy életre a problémáját. Remélem segítettem.
2011. nov. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosi kivizsgalasra menj el! Etkezesi szokas?
2011. nov. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom fogigátlót használsz-e? ha igen lehet váltani kellene, ill vannak jók amik bőrre is kitűnőek.

De nézesd meg magadat én is azt mondom.

2011. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hgoy írtatok!!

Hát voltam bőrgyógyásznál, kb két percet töltöttem benn, felírt valami rohadt drága krémet, amitől két használat után annyira kiszáradt a bőröm, hogy sírtam a fájdalomtól...

Nem szedek fogamzásgátlót, nem fogyasztok olajos cuccokat, sok-sok gyümölcsöt eszem. Étkezéssel hogyan befolyásolhatom ezt?

2011. nov. 7. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

ill vmi jó fogigátló, tudom ezt sokan ellenzik de ha beválik akkor csodákra képes, a d35-el viszont vigyázni az abbahagyásnál mert hajhullást okozhat, de ezek is uazok: minervadrazsé és CYPROMIX bevont tabletta, szval ezeken kívül vmi mást ha lehet, fórumokon utána lehet nézni.

2011. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! Hát a fogamzágátlót azért szeretném elkerülni, kicsit tartok tőle :S
2011. nov. 8. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!