Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanàsok ellen hatékony...

Pattanàsok ellen hatékony a garnier pure active roll-on?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek segített?:-)
2011. nov. 8. 16:31
 1/7 Fabyen ***** válasza:
37%

A drága,hülyeséggel teli krémek(azért merek ilyet írni, mert rengeteget kipróbáltam mindenből a legdrágábbat is) helyett ajánlom:


Nekem a legjobb volt: általában azt szokták mondani a "tanácsadók", hogy szappant tilos használni, mert csak ideig,óráig jó, de annyira kiszárítja a bőrt, hogy utána sokkal rosszabb lesz. Na. Ez nálam teljesen,totálisan kamu volt. Egy jó minőségű illatmentes és minden extra hülyeség mentes-ha lehet ne folyékony- szappant vegyél és egy héten kb. kétszer(vagy ahogy érzed): dörzsöld meg a vizes kezeddel és úgy vidd fel az arcodra, majd 1-2percig hagyd rajta, utána mosd le nagyon jól. Érezni fogod a különbséget.


Másik módszer: az arcradírozás ilyen bőrnél tényleg fontos, de a "professzionális"=jobban be akarlak húzni a csőbe típusú termékek helyett: nekem a legjobban egy házipraktika vált be.

Arckrémbe, vagy még megmaradt olcsó arcradíros krémbe keverj jó sok tengerisót és azzal dörzsöld meg az arcod. A legdrágább arcradírozókat(6-8ezer forintosakat is!) kipróbáltam már, és ennél hatásosabb egyik sem volt!

2011. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szóval az egyszerű szappanok tényleg segítenek? azt hallottam róluk, hogy nagyon kiszàrítjàk a bőrt és ezért jobban beindul a faggyútermelés...

De lehet, hogy igazad van...majd kipróbàlom:-)

2011. nov. 9. 20:43
 3/7 anonim válasza:
37%

Nekem a Granier pure active rontott,nekem az OXY jön be,és ugyanazon az áron vannak.

16/L

2011. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fabyen ***** válasza:
100%

Én elkezdtem használni egy nagyon egyszerű, sima nem folyékony szappant, csak azért,hogy ne a polcon heverjen már évekig, mint eddig. És annyira bevált,hogy hihetetlen. Aztán rengeteg visszajelzést kaptam, és magam is láttam, hogy kegyetlenül megváltozott a bőröm tőle és kérdezték, hogy mitől. Mondtam, ezt a két dolgot. Huuu hát azt annyira mondják hogy nem jó! meg túúúl kiszárítja a bőrt és csak rosszabb lesz utána!az avonos tanácsadók is azt mondják... stb.stb. KAMU. KAMU.KAMU. -nálam legalábbis.


A nagyon kiszáradást lehet azzal kompenzálni, hogy utána krémmel bekened, vagy ezt a szappanost csak egy héten egyszer csinálod meg. Hidd el egy próbát megér:-)

2011. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem semmit nem segített sőt, még több patti jött ki utánna..:(
2012. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem segített! De persze nem önmagában kell használni:

1.,Tonikozás

2.,Garnier

3.,Testápoló krém

De be kell tartani az utasításokat is!

2012. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mömös válasza:
2015. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!