Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha középbarna-sötétbarna...

Ha középbarna-sötétbarna hajat feketére festek feltűnő lesz a lenövés? Csúnya?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt teljesen más árnyalatú barnára festve a hajam, mint ez eredeti hajszínem és az nem látszott :O

Na de ez azért mégiscsak fekete lenne...

Örülnék,ha olyan is írna akinek ezzel kapcsolatban már van valamilyen tapasztalata!

Köszönöm L17


2011. nov. 12. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
2 éve vagyok fekete.másfél-két havonta festem.tehát elég a másfél-két havi festegetés.picit most is le van nőve,de a laikus nem venné észre:P akkor csúnya,ha le akarod növeszteni (mert mondjuk megunod vagy nem áll jól),vagy ha 3-4 centire lenőtt. elején pedig előfordulhat hogy enm fogja be a festék a a hajadat teljesen,nekem is ez volt (néhol barnás volt néhány tincsem),de többen mondták,hogy nagyon szép lett,meg hogy olyan,mintha a fekete lenne a term.hajam. de ha fekete hajat szeretnél,akkor győződj meg arról,hogy tényleg jól áll-e,mert nagyon sok lány arcát elronthatja.:P
2011. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a másfél-kéthavi festéssel nem lenne bajom. a hajam már volt szőke is, de az 3 hetes festést igényelt, a feltűnő és nagyon csúnya lenövése miatt. úgyhogy azt nem bírtam idegileg :D
2011. nov. 12. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne vészes. Az én eredetim, hát nem is tudom milyen, a világosbarnánál sötétebb, a középbarnánál világosabb. Most nagyon sötét barnára van festve, majdnem feketére, egy éve folyamatosan sötétedek, és ha közelről nézem, látszik a lenövés, de egyébként egyáltalán nem feltűnő. Általában két, két és félhavonta járok fodrászhoz.
2011. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszike *-* megnyugtató válaszok :'D
2011. nov. 12. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem világosbarna az eredetim és amikor feketére volt festve és volt lenövésem olyan volt mint aki kopaszodik.
2011. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O__O
2011. nov. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!