Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig hatszor voltam csokicsőv...

Eddig hatszor voltam csokicsőves szoliba, de alig barnultam. Nektek milyen fajta szolárium jött be a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

az attól függ hoyg milyen sűrűn jársz szoliba és hoyg milyen a bőröd a barátnőmnek nagyon fehér a bőre és alig barnul pedig hetente 6 percre bent van csokicsövesben

nekem a sima szolárium jobban bejön

21/l

2011. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hetente kétszer járok 6 percre..
2011. nov. 13. 12:48
 3/8 anonim válasza:
Szerintem mély barnítósba menj. én is jártam csokicsövesbe, de nem jött be annyira.
2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes szerintem kipróbálni akkor a 0,3-as mert oda lehet többre menni de mégse égsz meg és színt is lehet szerezni egészségesen!Már sok szoláriumozási kozmetikumot lehet kapni amik elősegítik a barnulási folyamatot!Kellemes barnulást :)
2011. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Először is nem mindegy,hogy hogyan szolizol:érdemes 2 hetente radírozni,hogy az elhalt hámsejteket eltávolítsd,hidratáló szoli utáni krémet használni minden napos testápolásként,és mielőtt szolizol valamilyen barnulást elősegítő krémet használni,mert így hidratáltabb és egyenletesebb bőrfelszínt kapsz,ami jobban be fogadja a szoli fényt!Másrészről lehet nem vagy egy könnyen barnuló típus,van akit könnyebben van akit nehezen fog meg,de a mértékletesség és a rendszeresség fontos,mert ha ki hagysz több hetet le kopik az addig elért színeredmény és kezdheted az egészet elölről.Érdemes váltogatni mind az álló és fekvő gépeket az estleges foltok elkerülése érdekében,ha fekvőbe mész félidőnél fordulj meg,mert amelyik oldalon fekszel nyomódik a bőröd a plexihez ezáltal csökken az oxigén szállítás,ezáltal a melanin termelődés is ami ugye a barnulásért felel.Érdemes váltogatni az Eu-s 0,3-as csoki csövet(12 perc) az erős csokival(6 perc)én ezeket az időket javaslom.Remélem tudtam segíteni.
2011. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem fontos hogy tartsd be az alábbiakat!

Fontos a rendszeresség, de maximum hetente 2x szolizz.

Emellett nem árt, ha valamilyen krémet is használsz, a lányok segítenek kiválasztani a bőrtípusodnak, és bőrszínednek legmegfelelőbbet.

És ne csak előtte, de szolizás után is használj krémet!

Figyelj arra, hogy ne égj meg!

2011. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ha eddig heti 2X6 percet jártál akkor nyugodtan mehetsz 9 percre persze csak akkor ha szolizás után nem húzódott a bőröd és egy picit se égtél meg!Akkor is úgy ajánlom, hogy minium egy szoli előtti krémet kenj fel és elsőnek 8 percnél gyere ki a gépből és csak legközelebb maradj bent végig amennyiben 3 percesével van a szoli!A bőrünk nem felejt, a leégést kerülni kell!!!
2012. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hehehe. Még vannak akik hisznek a bugyuta reklámokba.
2013. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!