Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom megnöveszteni ugy...

Hogy tudom megnöveszteni ugy a hajam mint az indiánoknak volt?

Figyelt kérdés

Egyszer elkezdtem de tök sok idő telet el mire kicsit hoszabb lett és tök hülyén állt , göndörödött stb... vasalás nélkül akk nem is bírom egyenesre?


15/F


2011. nov. 15. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát..én lány vagyok, de én is növesztettem. Levágtam nagyon rövidre, meg is bántam, mondom megnövesztem. Eleinte nekem is begöndörödött, sőt úgy állt fésülködés után is, mintha összeborzolták volna (lány létemre elég ciki volt) Most majdnem a derekamig ér, és egyáltalán nem kell hajvasaló, szép hosszú, és mindenki kérdezi, hogy milyen hajvasalót használok..:D Szóval szerintem csak eleinte ilyen göndör:)
2011. nov. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vasalás nélkül nem lesz egyenes hajad, mert alapból göndör vagy.
2011. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagyis javítom. az elején biztos, hogy kell hozzá vasaló, de mikor már megnő olyan hátközépig vagy ilyesmi, akkor a súlya húzza le, egyre jobban egyenesedik.
2011. nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha megnézed a hosszú hajú embereket, van kinek egyenes haja van, van akinek meg göndör, hullámos. :D Az indiánoknak elvileg kb olyan hajuk van, mint az indiaiaknak, arabok egy részének, vastag szálú, egyenes. Olyan hajad lehet nem lesz.

Amúgy alapvetően a súlya be fogja állítani azért. :D De az túlzás, hogy egyre egyenesebb lesz. Amíg vállig ért a hajam, szögeyenes volt, most, hogy tök hosszú, egyre göndörebb lett. xD Régen pedig úgy is egyenes volt. Tehát az a biztos, h semmi sem biztos. Növesztéshez meg türelem kell, de egy kis kézügyességgel átvészelhető a köztes időszak.

2011. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!