Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyatosan száraz a bőröm...

Iszonyatosan száraz a bőröm pár napja, szinte fehér, pikkelyes, van még valakinek hasonló problémája? Hiába kenegetem testápolókkal semelyik sem használ, max pár percig, nektek van valami ami bevált?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A hideg időtől nekem is kiszárad nagyon a bőröm. Bőrgyógyász tanácsolta, hogy ilyenkor egyszerű, glicerinmentes testápolót használjak, ugyanis a glicerintartalmú testápolók csak addig jók, míg folyamatosan használod, mert elvonja a vizet a bőrből, bármennyire is reklámozzák, hogy az mennyire jó, amint abbahagyod, ugyanúgy kiszárad. Gyógyszertárban szoktam venni egyszerű testápolót, illetve a vazelin is tökéletesen jó, bármennyire is furán hangzik.
2011. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Akkor irány a patika és veszek én is!:)
2011. nov. 16. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!