Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet feldobni rövid...

Hogyan lehet feldobni rövid (kb 6-7cm-es) hajat?

Figyelt kérdés
néha szoktam hajvasalóval kifelé húzni, hogy olyan bozontos-tüskés legyen, most azon gondolkozom, hogy a választék egyik oldalán befonom. ezen kívül még milyen tippek vannak(amik nem túl fiúsak)?
2011. nov. 17. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostanában menők a hajráfok és hajpántok is, ezekből szerezz be a ruhádhoz illőket és cserélgesd, vagy vegyél csinos hajcsattokat. Néha tűzd hátra a homlokodnál levő tincseket (frufrud), néha fésüld a szemedbe. Lehet kapni olyan hajlakkot is, amiben csillogó szemek vannak, ezzel két legyet ütsz egy csapásra, a frizud is tartós marad és még csillogni is fogsz :D

Remélem, tudtam segíteni!

2011. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is rövid hajam van az a kérdés hogy a hajad annyira hosszú-e hogy összeér.ha igen akkor fogd össze és ha tépett a hajad mint nekem akkor tényleg menő most a hajpánt úgyhogy bátran vegyél több féle színüt ,formájut, fazonút.

úgyhogy ha meg nem ér össze akkor a fejed tetején lévő tincseket szedd kétfelé és gumizd be kép pici cofba így bagyon édi lesz!de ha nem igazán szereted csak sián rakj bele egy hajpántot így nagyon laza lesz!

sok sikert! sztem próbáld ki mindet és váltogasd bátran így nem lesz uunalmas a frizkófód!

2011. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!