Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másfél hónap alatt 4-5 alkalom...

Másfél hónap alatt 4-5 alkalommal volt festve a hajam. Most megint elrontotta a fodrász, amit én végre világos szőkére csináltam, a szürkéből. Másfél hétre rá felkenhetek rá megint egy szőkét 9% oxyval? Félek baja lesz ennyi festéstől

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát, sajnálom szegény hajadat... Megnézheted majd, hogy fog kinézni 10 év múlva.
2011. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem csak festem... Vettem rá ápolókat, de ezzel most sajnos nem vagyok előrébb :( tudom, hogy ezt bem szabadott volna, de sajnos utólag lehet okos az ember. Ez után biztos, hogy nem fogom festegetni, azért én sem vagyok hülye...
2011. nov. 18. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy kicsit hanyagold a festegetést. Várj egy hónapot, utána fesd újra.
2011. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy a baj, 2 hét és szallagavatóm lesz :( és szürke... Nem tudom mit tudnék csinálni
2011. nov. 18. 21:12
 5/6 anonim válasza:
Nekem is szürke lett a hajam és már 2-szer ráfestettem, nem fogta be. Segíteni nem tudok, ha Neked sikerül valahogy "visszavarázsolni" szőkévé a hajad légyszi írd le ide hogy én is lássam :) Köszi
2011. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg egy megbízhatóbb fodrásszal befestetni a hajad, de minél később. Utána pedig hanyagold egy ideig a hajfestéket és többé ne fesd ilyen gyakran.
2011. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!