Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves srác vagyok, és...

17 éves srác vagyok, és eléggé torzomborz a hajam, a csajoknak tetszik, elég sok dícséretet kapok, viszont hallom, hogy néhányan megjegyzik, hogy mennyire "songokus" beütése van. Szerintetek levágassam rövidre, és olyan legyen, mint a "többieknek"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:
És ez a "songokus" jelző inkább negatív megjegyzésként szokott elhangzani. Nekem nincs vele bajom, csak mégis zavar, hogy tulajdonképpen a buszon pl. mindenki az én fejemet bámulja, és látom ha odafordulok, hogy néha emberek összesúgnak.
2011. nov. 30. 17:34
 2/7 anonim ***** válasza:
kép? neked kell eldöntened, hogy kinek a véleményére adsz
2011. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

küldj képet,nagyon kíváncsi vagyok :D

15l

2011. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd így. A lányoknak is bejön aztmondod. Nem a fiúknak kell hogy tetszen. Legalább egyedi.
2011. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem bejön ha egy fiúnak kicsit össze-vissza áll a haja, de azért nagyon hosszú ne legyen. Amúgy meg a fiuk csak irigykednek. 18/L
2011. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
képet légyszi :)
2011. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszólnak nyomj rá egy kámehámét :D
2011. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!