Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2OL - száraz a bőröm, szemem...

2OL - száraz a bőröm, szemem körül szarkalábak. Vichynek van kréme erre a problémára? :S Vagy bármilyen másik márka, ami hatásos? Pl. A Loreal és a Charlotte Meentzen nem vált be. :S

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!
2011. dec. 4. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szemed körül is száraz a bőröd?Mármint alul fölül a szemhéjad?Mert az sanszos,hogy ekcéma és ki kell kezelni steroidos krémmel+egyebekkel...
2011. dec. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nivea is jó rá.A Charlotte Meentzen mennyi volt?
2011. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

felül nem, a szemhéjamnál, csak alul. tudod, olyan szarkalábas kezdek lenni, főleg ha mosolygok. :( tényleg nem a legszebb látvány. :(

hát a Nivea...én elhiszem, hogy jó, de na... a Charlotte kb. 1O OOO ft körül volt, vagy picit több. egy évnél is tovább tartott mindennapos használat mellett, szóval megérte.

Vichy, La Roche Posay, Eucerin stb. termékek esetleg? :S

2011. dec. 5. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy én gondolom,ne a termékre fektess hangsúlyt hanem ahogy felviszed.Körkörösen,kívülről-befelé simítsd bele.ezzel a masszázzsal ki is simítod a kis szarkalábakat.Köszönöm az árat:).
2011. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de akkor van a legnagyobb probléma, mikor mosolygom... :S ezen sajnos nem segít a masszázs. :S tudom, hogy normális ha mosolygás közben megjelenik 1-2 kis ráncocska, de nekem nagyon mélyek olyankor és eléggé rondák is. :S

milyen krémet használjak??? :S

szívesen az árát!

2011. dec. 6. 10:11
 6/11 A kérdező kommentje:
még egy adag krémet rákentem a szememre, körkörösen, masszírozva vittem fel és mintha picit jobb. :) de ez a simább hatás meg is marad? :S vagy csak ideiglenes? :S
2011. dec. 6. 10:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát,igazából,ha rendszeresen így csinálod akkor nem mélyed tovább.A Gariner-t mondják a legjobban én a kozmetikában nem ezt használom,de lakosságira azt mondják nagyon jó.
2011. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, nagyon hasznosak a valaszaid! a garnier...hat bizti jo, de en valami hatekonyabbat szeretnek. a charlotte is nagyon jo, legalabbis elmeletileg... szerinted a vichy, mint msarka jo? akar szemranckremrol, akar ajakapolorol legyen szo. vagy barmelyik masik, gyogyszertarban megtalalhato krem? mondjuk 20 evesen picit korai meg, de hat enyleg muszaj...
2011. dec. 6. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd kipróbálni akkor a Vichy-t mondanám.Nekem nincs problémám mennyi idős vagy,mindenki más,ha úgy érzed szükséges akkor használd nyugodtan csak masszírozd is,látványos lesz az eredmény.
2011. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben, akkor legkozelebb charlotte helyett vichyt veszek. koszonom! :)
2011. dec. 6. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!