Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászhoz vigyem a hajfestéke...

Fodrászhoz vigyem a hajfestéket, vagy ott festessem? Melyik a jobb/olcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fodrászhoz viszed, jobb lesz talán. de rászámolja a munkadíjat, így kicsit drágább, mintha otthon csinálnád. viszont nem drága szerintem úgy, hogy megveszed a festéket.
2011. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést :D de: ha te veszed a festéket, akkor lehet, hogy olcsóbb, de nem jó, ha ott festeted, nem viszed a festéket, lehet, hogy drágább, de szerintem jobb. A bolti festékek elég sz.r minőségűek...
2011. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint remélem jól értettem e kérdést. :D
2011. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig viszem a festéket, mert én akarom kiválasztani, milyennel fesse be, valamint így olcsóbb is.

Egyszer volt olyan, hogy nem vittem festéket, akkor egy másik fodrásznál voltam és ottani festékkel festette be, hát nagyon rossz minőségűt kent rá, mert utána mindig fekete volt a párnám is amin aludtam egy jó ideig még...

2011. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!