Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell csinálni fiúknál a...

Mit kell csinálni fiúknál a hosszú hajjal?

Figyelt kérdés

Mindig is rövid hajam volt, de úgy gondoltam, hogy növesztem. Már viszonylag hosszú, belelóg a szemembe, meg hátul is lóg, elég csúnyán néz ki.


Mit kell csinálni hogy ne úgy nézzen ki, mint a szénakazal? Minden reggel be kell állítani? Ha igen, mivel? Ha fodrászhoz megyek, mit mondjak neki, hogyan igazítsa meg?


Szeretnék valami jól kinéző frizurát hosszabb hajra, de nem tudom, hogy nézzen ki.


2011. dec. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A fodrásznak ezt mond:

"Szeretnék valami jól kinéző frizurát hosszabb hajra" Ő a szakember, hallgasd meg a tanácsát. Ha nem vagy elégedett vele, legközelebb másik fodrász.


Nekem speciel évtizedek óta hosszú hajam van, és nincs rajta mit beállítanom. Azt azonban elárulom neked, hogy egy fiút nem a "jól kinéző frizura" motivál, amikor megnöveszti a haját. Inkább a szabadság, a természetesség, esetleg valamilyen zenei ízléshez kapcsolódó stílus. Persze, az is lehet, hogy csak másolnak valakit. A bájgúnároknak rövid hajuk van.

2011. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem első lépésként menj el fodrászhoz és vágass valami fazont.A beállítást szerintem lehet végezni hajlakkal , haj pasztával (nem wax , mivel a waxtól olyan mintha olajos lenne a haj).
2012. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Növeszd tovább, hogy össze tudd fogni, illetve el tudd tűrni a füled mögé :)
2012. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp balzsamot is használj,mert eltöredezik a vége!Ha vasalnád,akkor hővédőspré is kell. 2 havonta 2-3 centi a végéből,és nem lesz töredezett.HA lófarokba hordanád,ügyelj arra h az húzza,tehát hajhulláshoz vezethet,illetve ha a gumi helye ottmarad kiengedés után,az undorító.Mosd rendszeresen,a zsíros szintén pfujj.

Hát kb ennyi:)

2012. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva: levágtam.
2012. márc. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!