Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessem a hajam HENNÁval?

Hogyan fessem a hajam HENNÁval?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már rengeteg kérdés van erről a témáról, de most megpróbálnám ebben a kérdésben összegezni....:D

Tehát azt szeretném megkérdezni, hogy vettem hennaport a barátnőmmel, én még nem csináltam meg csak ő, és neki nem fogta be a haját.... Azt írja a dobozán, hogy csak sima forró vízzel kell összekeverni...Lehetséges ez?

Továbbá a pépet száraz, vagy vizes hajra kell felkenni?

Minél tovább hagyom rajta, annál sötétebb lesz?

és az egyik legfontosabb!!! A henna lekopik egy idő után? mert nem szeretném, hogy lenőjön, tehát lekopik mondjuk egy hónap után?

Előre köszi a válaszokat... 16/l


2011. dec. 28. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

én vettem ilyet :)attól függ milyen port vettél mert vannak peroxid tartalmúak is..szal nézd meg a doboz hátulját h természetes alapanyagú e,mert ha nem akkor inkább ne kenyd a fejedre,mert az lenől és nem kopik le,és csúnya a színe.az igazi természtes hennát csak vízzel kell összekeverni,lehet bele kamillateát tenni bele..kamillateától világosabbvörös kell h legyen.száraz hajra kell kenni és sokáig fentarthatod a fejeden,attól függ mennyire akarsz intenzív színt.:) természtes henna nagyon szép vöröses fény ad a hajnak. nem szabad ráfesteni hajfestékre. :)

olyan szépen leírtam,adj már egy zöldkezet :P

2012. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát köszi :)) ment a zöldkezecske :DDDD

az van, hogy már megcsináltam..vízzel kevertem össze, aztán száraz hajra feltettem..valószínüleg olyan lett, amilyenek kell legyen, de nekem rajtam nagyon nem tetszik..:D de megmostam vagy 6x, 7x és halványult...így mostmár tűrhető!!! :DDD azért köszi ;)

2012. jan. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!