Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Halántékomnal ritkább a...

Halántékomnal ritkább a hajam. Mivel dúsíthatnam?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok.Régen dús hajam volt,de mostanában nem érzem annak.A pasiknal van az mikor N alakban 2oldalt elkezdenek kopaszodni felfelé.Nálam is abban a vonalban ritkább.Nem igazán vettem észre a folyamatot mikor hullott,bar mondtak hogy mindenféle az én hajam van a lakásban,csak mikor megpróbáltam oldalt elválasztani mint régen,akkor lattam,hogy ritkas,mintha régen nem ilyen lett volna,bar konkrétan nem emlékszem.Nem tudok gyulladásrol,nincs baj a fogammal,nem vagyok még csak megfazva sem,nem iszom,nem cigizek,még csak zselét sem használok.Mitol lehet és mitol nöne ott több haj?Ja és utobbi idoben ha összekötöm a hajamat és fel akarom fogatni csiptetossel,fáj a töve,mintha ki akarna szakadni.
2009. máj. 21. 18:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!