Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkretette a hajadat...

Nagyon tönkretette a hajadat a szőkére festés? Mióta fested?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ezüstös szőke hajat.Ez minden álmom :) De nem tudom mit csináljak...Régen össze-vissza festettem a hajamat és az eléggé tönkre tette.Most nem akarom össze-vissza csak szőkére.Még nem voltam szőke ezért nem tudom az mit csinálna vele.Nagyon szeretném de féltem a hajam és növesztem is.(most világos kicsit vöröses barna a hajam)
2012. jan. 6. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a szőkét senkinek.

Én voltam szőke és olyan lett a hajam, mint a drót! Töredezett és nem csak a vége, hanem úgy képzeld el, hogy egyszerűen eltört. Mintha fognál egy ceruzabetétet és félbetörnéd! Kellett egy év mire helyrejött, minden héten félórás zsírospakolást tettem rá és nem festettem. Helyrejött, de azthiszem nem festem többé csak színezem.

23/N

2012. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem a szőke tette a legjobban tönkre a hajamat, nagyon száraz volt és törött amikor szőkére festettem. Amióta fekete a hajam, azóta nem töredezik és nem száraz és nő is a hajam. Jelenleg kékesfeketére van festve.


28/N

2012. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is "színezővel" szeretném majd festeni vagyis ilyen ammóniamentes hajfestékkel.Csak előtte be kellene festenem valami szőkítő festékkel.Az ammóniamentes is károsítaná valamennyire szerintem.
2012. jan. 6. 20:28
 4/15 A kérdező kommentje:
Világosítás után ezzel [link] vagy valami hasonló ammóniamentes hajfestékkel szeretném festeni.Szerintetek nagyon károsítani ha mondjuk havonta festeném?Már tényleg nem tudom mit csináljak mert szeretném is meg nem is.Azért küzdöttem eddig, hogy úgy ahogy rendbe tegyem a hajamat és nem szeretném ha tönkremenne.
2012. jan. 6. 21:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Na a szőkítés az betette a kaput mikor 1 tincset kiszőkítettem. Fujj... NAgyon rossz lett a hajam.
2012. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után kezdett el töredezni a hajatok?
2012. jan. 6. 22:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! ha az eredeti hajad nem szőke, akkor ezek a színezők nem fognak semmit érni!

Először is a vörösesbarna színt kellene leszedni a hajadról. Állítólag van olyan szer, ami csak a festéket szedi le a hajról és kíméletes, de nem tudom mi a neve, DM-be vagy Rossmannba lehet kapni az biztos. Érdeklődj utána. Lehet hogy elsőre nem fogja leszívni, és meg kell ismételni.

1.Egyszer érdemes lenn ezzel leszedni a színt,

2.aztán tehetsz rá szőkítőport+hidrogén peroxidot (9%-ost h ne roncsoljon!).

3. Palette hamvasszőke hajfestékei közül valamelyik


[link]



Ha az eredetid nem túl sötét akkor a lenövéskor elég egy elég világos és sok színt világosító hajfestékkel festeni a tövét.

2012. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez a vöröses-barnás hajszín már attól a festékleszedőtől lett sajnos :/ Az eredeti hajszínem az seszínű sötétszőke de hasonlít ahhoz ami most van mert a mostani se nagyon sötét.

Köszönöm a válaszokat!Már végképp nem tudom mit csináljak de biztos sikerül majd döntenem.

2012. jan. 6. 22:35
 9/15 TijuMK ***** válasza:
szia! Nekem 15 éves korom óta platina szőke a hajam, most 22 vagyok. Már a hajfestés előtt is száraz volt a hajam. Nekem is töredezik de nem vészes. Ugyanúgy vastagszálú maradt a hajam, nem vékonyodott el, nem nyílt ketté nem szálkás. Érezhetően durvább kicsit a barbie baba hajhoz tudnám hasonlítani. A hátam közepéig ér, és folyamatosan vágom az alját szóval azt se mondanám hogy nem nő. Szerintem nagyon fontos hogy ne sajnáld a pénzt a festékre, én Loreal Excellence-t használok és teljesen jó. Amúgy eredetileg sötétbarna a hajam, és rendesen befogja.
2012. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó!Amikor előszőr lett neked festve akkor leszívattad?Vagy csak festetted?
2012. jan. 6. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!