Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat ajánlanátok? :D

Milyen hajat ajánlanátok? :D

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szőkésbarna hajam van. Kb lapockáig ér, illetve volt féloldalas fufrum, ami már elég hosszú úgyhogy mindig el van tűrve. Nem olyan rémes, de szeretnék valami frizurát csináltatni.

Tépett egyenes hajam fufruval már volt, gondolkozom azon is, de esetleg ajánlanátok valami mást? Nagyon rövidet nem szeretnék. :D Ja és kicsit hosszúkás arcom van. Olyan hajra gondoltam ami jól néz ki, és egyszerű karbantartani (nem kell minden nap 1 óráig állítgatni :D :D )

(Már kerestem itt a kérdések között, de nem volt olyan, ami igazán tetszett volna :D )


2012. jan. 9. 17:20
 1/1 cze ***** válasza:
vállig erő ,ha hosszúkás az arcod
2012. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!