Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj. Hogyan használja...

Ricinus olaj. Hogyan használjam hajnövesztő szerként? Valami olyasmit olvastam hogy tojássárgáját kell hozzá keverni (mennyi olajba, milyen időközönként, meddig hagyjam a hajon? . Stb. )

Figyelt kérdés

2012. jan. 16. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ricinus+olaj..


Ha ez nem elégítené ki az igényeidet írd be googleba h ricinus olaj cotcot.

2012. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szoktam pakolásnak rakni, a hajamra. Általában hétvégén csinálom és egy egész éjszaka rajtam van, + még kövi nap is délig.

Igazából bármit tehetsz bele amit jónak látsz.. Az arányok sem fontosak igazán. Másféle olajokat is ( pl. mandulaolaj, hidegen sajtolt olívaolaj)

A tojásból én egy egész tojást szoktam, egy fél üveg ricinussal elkeverni. De akár mézet is rakhatsz bele, ha olyan kedved támad. Ne ijedj meg következő nap egy kicsi büdi lesz, de ha megmosod akkor már semmit nem lehet érezni.

2012. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!