Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemem alatti grízek nagyon...

A szemem alatti grízek nagyon begyulladtak pirosas vörös színűk van. Kamillás borogatást használok, már sokat javultak. Hosszú távon a grízekkel lehet valamit kezdeni? Krém, stb. vagy bőrgyógyász felkeresése ajánlott?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemészet szerintem jobb lenne. Édesanyám hasonló dologgal ment el nemrég, simán szemüveget csináltatni, és ott szóltak neki, hogy ezzel el kéne valahová menni, és elmondtak mindent amit tudnia kell.
2012. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A grízek szaruciszták,kozmetikus tűvel eltávolítja.Ellene nem lehet tenni.
2012. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kozmetikusnál voltam régebben de kiújult újra..és tényleg nagyon csúnya most. A biztonság kedvéért bejelentkeztem bőrgyógyászhoz és lehet tényleg tényleg azt mondja, h ezzel szemészetre kellene mennem. De azért bízom benne, h nem így lesz !
2012. jan. 18. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikusként mondom,sajnos tényleg nem lehet.Folyamatosan kiújul.Egyet kitisztítok másik jelenik meg.A vörös szín gyulladásra utal ami velejárója.De,hátha a bőrgyógyász mondd valami jót,főleg mert szemkörnyék.
2012. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!