Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrgyógyászom felírta a...

A bőrgyógyászom felírta a roaccutan gyógyszert, most szedem 3 napja, napi 30mg-ot (reggel 20mg, este 10mg). Nektek mennyi idő múlva lett látható változás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már kb. 2 hét után láttam a javulást.
2012. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem kb 8.os koromban írta fel az orvos most 19 éves vagyok, úgyhogy már nem igazán emlékszem pontosan mennyi idő volt, de arra igen hogy abba kellett hagynom mert nagyon durva mellékhatásai lettek. Ez egy elég erős gyógyszer, szoval tisztább lett az arcom az biztos de szenvedtem is vele eleget. Kegyetlenül kiszáradt a szám kívülről akármivel is kentem be. Lehámlott róla a bőr nagyon durván plusz.. ami rosszabb volt: a májfunkcióm is szar lett..vérvételekre kellett járnom miatta. Az orromon, meg néhány helyen az arcomon fehér foltok lettek.. ami nyáron nagyon elütött mert nem barnult be évekig. Szerencsére mostanra eltűnt de akkor nagyon rossz volt.Remélem neked azért nem lesz ilyen rossz, az arcbőröd biztos javulni fog tőle. 19/L :)
2012. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 mg nagyon brutál, bele fogsz őrülni a mellékhatásokba
2012. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hónapig szedtem, kb. 2 hét után már volt pozitív változás az arcomon, de jöttek a mellélhatások is :S ráadásul a vérképem sem lett "jó", szóval abba kellett hagynom
2012. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!