Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Villanyborotva használatánál...

Villanyborotva használatánál úgy érzem mintha tépné, szaggatná a szőrt, tényleg azt teszi a gép?

Figyelt kérdés
Eléggé tépő érzés van rajtam borotválkozáskor, ez a gép(REMINGTON, új és vezetéknélküli) tényleg tépi is vagy csak úgy érzem? vágja igazából? Ha tépi nem fogja ritkítani a borostámat?
2012. jan. 18. 22:55
 1/2 anonim válasza:

Nem tépi, de mivel valszeg csont szárazon csinálod olyan érzés mintha tépné. Az a baj, hogy a szőrszálak nem egyenesek és így többször vágja ugyan azt.Ráadásul ha érzékeny a bőröd akkor még képes azt is kikészíteni. Én nem szeretem, egyszer próbáltam.

Használj villanyborotválkozás előtti "arcszeszt", az kicsit fepuhítja, és kiegyenesíti..Vagy áztasd be!

2012. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tépi,ha úgy kap el egy szálat.Hogy ritkul-e az szőrzetfüggő.
2012. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!