Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves fodrászok és Festett...

Kedves fodrászok és Festett sötétbarna hajú lányok! Létezhet az, hogy a sötétbarna festéktől marok-számra hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Egyszer 3 éve volt befestve a hajam, akkor is nagyon hullott, aztán lenövesztettem. Akkor azt hittem, hogy a festék miatt van. Most, 3 év után (2 hete) megint befestettem, egy teljesen más, ammóniamentes dióolajas-bambuszkivonatos festékkel, és kb 1,5 hete ismét nagyon hullik. Mit tegyek? Szedjek rá valami vitamint/gyógyszert? Mit ajánlotok?
2012. jan. 23. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sokáig küzdöttem a hajhullással,de találtam egy nagyon jó balzsamot,Bánfi hajhullást csökkentő balzsamot és azóta megszűnt. Rengeteg új hajam nőtt tőle,szerintem próbáld ki,nem drága.
2012. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen a hajfestés után jelentkezik a hajhullás, akkor gyanakodhatsz valamelyik összetevőre. Hallottam már olyat, hogy pl. fekete hajfestéket használónál is jelentkezett hajhullás. Mindenesetre én elmennék a dokihoz egy laborvizsgálatért, a vérvételből kiderül, van-e más oka a hajhullásnak. (pl. hormon, vashiány egyebek)
2012. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!