Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér hajat szeretnék! Hol...

Fehér hajat szeretnék! Hol hogyan mennyiért?

Figyelt kérdés
Barna iszonyatosan erős és nagyon sok hajam van! Szóval h legyengíti az csak előny:D Ha egy fodrászt megkérek rá mennyire esélyes h nem vállája?
2012. jan. 25. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
nem legyengíti, hanem kiirtja, az más.
2012. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyébként: fordrász, ha sok és hosszú is a hajad akkor alaphjangon 10 de inkább több. És esélyes, hogy nem fogják vállalni,eléggé.
2012. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen ritka a fehér haj és ebből gondoltam hogy nem nagyon vállalják. Viszont olvastam hogy valaki extra hamvas szőke hajfestékkel(vagy valami hasonlóval:D) festeti a haját évek óta és fehér tőle! Érdemes inkább azt az utat megpróbálni?
2012. jan. 26. 08:07
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát inkább... de hogy nézel ki? Mert azért ehhez kell egy arcberendezés is! Szemszín? Bőrszín?
2012. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tönkreteszi a gyönyörű hajadat leginkább ezért nem vállalják. Simán letörhet a hajad. Szó szerint a kezedben maradhat a nagy része:D
2012. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

De am ha teljesen leszívatod a hajad be lehet festeni: [link]


de a szívatás nagyon nagyon nagyon káros.

(fodrásztanuló vagyok):)

2012. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Betthinah ***** válasza:
Nos igen, a fodrász tanuló mondott okos dolgokat, de tévedett is. :) Hiszen nem minden esetben kell szívatni a hajat. Viszont, ha tényleg erős a hajad, azt valóban szívatni kell, de erre van már egy kímélőbb módszer is (nem is egy)..Kicsit időigényes és anyagköltséges, de a hatás a várt eredményt fogja reprodukálni illetve a hajad egészsége is megmarad, ami egy képzett fodrász szaktudását mutatja. Nem tudom, hova valósi vagy, de a hozzád legközelebb eső egy nagyobb városban biztosan találsz olyan fodrászt, aki időpontot ad neked erre. :)
2012. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Betthinan köszönöm szépen és persze az előző hozzászólóknak is!:) Kék a szemem és elég világos bőröm van:P Vác környékén lakom szóval vácon lehet hogy megpróbálkozom. Bettinah le tudnád konkrétabban írni mi az amire gondoltál?
2012. jan. 27. 08:02
 9/14 Betthinah ***** válasza:
Létezik olyan módszer, miszerint szőkítőporral szívják le az eredeti hajszíned, DE persze a hajad egészségének megóvása érdekében nem 1x mennek rá erős oxidálószerrel, hanem többször kisebbel. Így nem teszik ki a hajad durva kémiai behatásoknak. Miután pedig elérte a kívánt színmélységet, már csak egy színezés vagy egy fizikai festés hiányzik a hajadnak és kész is! :) De azért mondom, érdemes akkor felkeresned egy JÓ fodrászt a környékeden, előre időpontot egyeztetni, ugyanis ahhoz, hogy ne törjön le a hajad, óvatosabbnak kell lenni, ami sajnos időigényes a TE számodra is és a fodrász számára is. Erre a technikára gondoltam. :) Nem tudom, mennyire írtam le érthetően, próbálkoztam. :)
2012. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyértelmű köszönöm:) Már csak a JÓ fodrászt kell megkeresnem:P
2012. jan. 27. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!