Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből sötétszőke szerintete...

Vörösből sötétszőke szerintetek menni fog?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig intenzív vörös hajam volt, kb 1.5 hete vettem colour b4-et így ilyesmi eredményt kaptam: garnier 7.40-es szín vagy 746-os kb. ... szerintetek, ha ráfestek egy sötétszőkét az be fogja fogni? Vettem Garnier Color Naturals 6-ot..de még nem kezdtem neki a festésnek.

2012. jan. 31. 13:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Tudom, h hosszú link, de ilyesmi színű nekem is a hajam:

[link]

2012. jan. 31. 13:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy narancssárga lesz. Tapasztalat.
2012. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Otthon nem ajánlott vöröstől szabadulni, mert nem sok eredménye szokott lenni, max valami narancslé szerű..
2012. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz narancssárga, mivel a sötétszőke hajfesték eléggé sok hamvas szürkés pigmentet tartalmaz, és nem világos szín , így valamennyire tompítani fogja a vöröset és picit sötétebb lesz, kb. sötétebb vöröses színe lesz,kicsit barnásabban kb. ilyesmi:


[link]


[link]


[link]


ilyesmi tuti lesz: picit sötétebb és enyhébb vörös:

[link]

2012. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az én hajam sokáig, évekig, intenzív vörös volt és Liptaui claudia hajat akartam.De ki kellett szőkíteni, nem volt könnyű.Nem is szőkítette, hanem lesatírozta.Így nevezte.De szép lett.Fél éve ilyen a hajam, de már nrm szimpatikus.Visszatérek a vörösre(bordós).
2012. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa: befestettem sötétszőkére, ennek ellenére sötétbarna színt kaptam. Nagyon természetes hatása van, de nagyon sötét barna. Így reagáltak egymásra, amúgy szerintem nagyon szép. :)
2012. febr. 14. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos kopni fog valamennyit, és egyre vörösesebb lesz minden hajmosás után. De majd párszori festés után talán rendben lesz a színe.
2012. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig még nem kopott semmit. :) Nem hiszem, h visszamegyek vörösbe.
2012. febr. 20. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mázlid van, vagy MÉG nem kopott.
2012. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! tudom, hogy ezt már régen írtad ki majd két éve, de érdekelne, hogy meg maradt e a hajszíned akkor barnásnak vagy kikopott? :)
2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!