Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknéim vannak, most mit tegyek?

Aknéim vannak, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit csináljak velük, légyszi segítsetek! :S 15/F
2012. febr. 6. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyász és kozmetikus segíthet.
2012. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zinerytet próbáld meg esetleg :)
2012. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rendszeres arctisztítás otthon,utánna havonta kozmetikus.
2012. febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek válik be a kozmetikus. Nekem 13 éves koromban kezdődött a pattanásos korszak. Akkor azonnal kozmetikussal kezdtem. Utána 2-3 hétig tele volt sebekkel az arcom. Heges maradt tőle. Most meg fizetem a drágábbnál drágább kezeléseket, hogy eltüntessem a hegeket. Egyébként ki kell próbálni, mivel mindenkinek más jön be.
2012. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A tesómnak is az volt de nagyon csúnya volt. El ment a bőrgyógyászhoz kapott krémet meg egy tuti gyógyszert.A krémet csak 1-2 hónapig használta attól el tűntek neki de viszont hámlott az arcán a bőr.És a gyógyszert 1 évig szedte de el tűnt neki mind és nincs is patija azóta.Szerintem ne menj kozmetikushoz mert ezt gyógyszerrel szokták kezelni.
2012. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mi volt a kenőcs meg a gyógyszer neve? Vmi hámlasztó kenőcs tenne jót?
2012. febr. 7. 13:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok,nálam rengeteg a tini.Ne húzzátok már le ezt a szakmát,elég komoly tudás kell hozzá.Persze vannak kókányok,de van aki igenis szépen rendbe teszi,gyógyszer nélkül.Nem mellesleg a gyógyszer vese,májkárosító,felborítja a hormonháztartást.Erre nem gondoltok?
2012. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszert szedtem. Sotret tablettát, egy éven keresztül, nagyon komoly feltételek mellett. Szerencsére helyrejött. Akkor sok gondom volt, hámlott a bőröm, sebes volt az orrom, a szemem száraz volt. Igazából nem bántam meg, kibírtam, mivel most szép az arcom, sehol semmi pattanás. Bár 15 éves korban nem hinném, hogy felírják... :/
2012. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lehúztam. Végig olvastad, amit írtam? Azt írtam, hogy ki kell próbálni, de mindenkinek más jön be. Több kozmetikusnál is jártam, egyik sem tudta úgy megcsinálni, hogy ne legyen hetekig sebes a bőröm. Lehet, hogy velem van a baj, de a szakmát ettől függetlenül szerintem nem húztam le, legalábbis nem ez volt a célom... Csupán a tapasztalataimat szerettem volna megosztani.

A gyógyszer mellékhatásaival pedig nem, egyáltalán nem foglalkoztam, mivel minden napom sírással kezdődött, mert már nem volt lelkileg erőm utcára lépni, úgy néztem ki. Este lefekvésnél már azon gondolkoztam, hogy vajon, hogy fogok kinézni másnap reggel. 18 éves voltam, amikor a doktornő felírta a gyógyszert, azóta is áldom azt a napot...

2012. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a komenteket, azt hiszem adok 1-2 esélyt a kozmetikusnak aztán ha nem jön be elkezdem szedni a roacuttane-t vagy vmi hasonlót. Utolsó veled rokonszenvezek, a sírást leszámítva ugyan az van velem is mint ami veled volt :S
2012. febr. 7. 15:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!