Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tökéletes szép arcbőr...

Mi a tökéletes szép arcbőr titka? (ha egyáltalán van ilyen )

Figyelt kérdés
Nem mondanám azt h húú de csúnya arcbőröm van de azt sem h szép inkább mitesszerek és grízek találhatók rajta néha menzi előtt egy két pattanás. Hátha van vkinek vmi otthoni praktikája vagy ilyesmi a szép bőrért alapozót már másfél éve nem használok szoliba szoktam eljárni h kevésbé látszódjanak a bőr hibáim
2012. febr. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Használj krémeket,vannak nagyon jók,amik simítják az arcot és eltüntetik a bőrhibákat.Pattanásokra való krémet is kipróbálhasz, az is használni fog. Vagy.. kérd ki bőrorvos tanácsát. :)
2012. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oké köszi de vmi termék nevet ilyesmi


Am meg ha kinyomkodja a kozmetikus az arcom attól függetlenül ott maradnak a mitesszer helyei mármint ilyen kis gödröcskék tök csúnya :S azt h lehetne eltüntetni?

2012. febr. 19. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

én most ezt használom :

[link]


eddig nagyon jó,észre lehet venni,hogy az arcom simább,és csökkenti a pattijaimat is,bár még csak olyan 2 hete használom. Mellé használok arc tonikot is,lemosót:)

2012. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
az első voltam:)
2012. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

A krémmánia.hu-n olvasgass el pár cikket.


[link] (van 2., 3. része is)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én amúgy ezen az oldalon szoktam megfelelő kozmetikumot választani, ott vannak az összetevők, az árkategória és sok terméknél vélemények is vannak. Eleinte kicsit időigényes a böngészés, de szerintem megéri.

2012. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

A hámlasztás a szép bőr titka szerintem.Eleinte kozmetikus csinálta.Később befektettem egy nagyon mély hámlasztásba amit plasztikai sebész végez lézerrel ebben benne volt a nyak+arc+szemhéj.Azért kellett mind a 3 területet mivel ilyen mértékű hámlasztásnál világosul a bőr és nem akartam hogy elüssön.


Az eredmény önmagáért beszél.Teljesen hibátlan , egyöntetű baba bőröm lett.

2012. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen? Elmesélnéd h ez h működik kozmetikusnál? és h mennyibe kerül? meg h mennyi alkalomnál látszódik? V h kell járni milyen időnként?
2012. febr. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!