Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválást szeretnék. Gondolko...

Tetoválást szeretnék. Gondolkoztam több helyen, hova lehetne, szóbajött a csuklóm belső része, mell, és mell alatti rész. A minta vagy egy egy békejeles, szives hangjegy lenne, vagy egy peace and love felirat. Mit gondoltok melyik a legjobb ötlet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ fiú vagy vagy lány. Ha lány én biztos nem csináltatnék se a mellemre, se a mell alá. a csukló nagyon jó, nekem tetszik. A feliratot mintát pedig neked kell eldönteni, hisz te fogod egy életen át viselni:)
2012. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok, bocsi elfelejtettem irni..:D
2012. febr. 22. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:) Így könnyebb. Sikerült már eldöntened hogy hova és mit tetováltatsz? (Amúgy nekem a bal bokámon vagy egy P betű, a kisfiam keresztnevének kezdőbetűje, nemsokára pedig a férjem keresztnevének a kezdőbetűje lesz a nyakamon:)
2012. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem még nemsikerült eldönteni de valami iylesmi mintán gondolkodom [link]
2012. febr. 22. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Klassz, csak azért majd változtass valamit rajta, hogy úgymond egyedi legyen. Ha nincs ötleted, kérd meg a tetoválót, hogy együtt találjatok ki valami mintát, formát, ő előbb megrajzolja, s ha tetszik oké, ha nem akkor rajzol másikat:)
2012. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem van több tetoválásom,és tervezek még jó párat:)

Ez a minta személy szerint nekem is tetszik,de én is változtatnék vmit rajta,akár csak egy aprócska részletet is,hogy azért ne legyen teljesen ugyanaz.

Egy vmire vigyázz,erre nekem is felhívták a szalonban a figyelmem,de nem mindegyik tetoválóművész ilyen(!!),hogy ha a csuklódra csináltatod és nagyon kicsi a minta,az évek múlva annyira el fog "kopni" meg "mosódni",ahogy használod a kezed és ráncosodik a bőröd,hogy egy idő után csak egy csúnya,nagy paca lesz. Szóval,ha a csuklódat választod,arra mindenképp figyelj,hogy elég nagy legyen ahhoz,hogy a későbbiekben se mosódhasson össze.:)

De ezt egy rendes,igényes szalonban,szerintem elmondják,sőt ajánlják!

20/L

2012. febr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen az infót, akkor még átgondolom :)
2012. márc. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!