Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami feltűnő, egyedi, stílusos férfi haj viseletet? :D

Figyelt kérdés
Szeretnék valami újat kezdeni a hajammal..Már eléggé unom ezt a "tüsi" hajszerkezetet.Volt már hosszabb is olyan emo feelinges de most szeretnék valami különlegeset.Ha befestettném az b*zis lenne szerintetek? Lécci segítsetek vagy linkeljetek képeket!:D 15/F
2012. márc. 2. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nemlenne bu*is:D L/14
2012. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha különlegeset akarsz akkor inkább növeszd meg mint fesd. :D
2012. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doruss ***** válasza:
Szerintem ne fesd be. Legalábbis szerintem elég gáz. Mit szólnál valami olyanhoz, hogy egy picit megnöveszted (nem hosszúra, csak néhány centit) és ilyen kicsit borzosan, bozontosan viseled?
2012. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
15/F vagyok énis,és most fogom feketére befestetni :D ugyanabban a cipőben járok mint te,én olyan stílust választottam,hogy nekem van választékom...és a választéktól ballra pár mm-es a hajam,a választéktól jobbra pedig van kb. 8-9cm-s hajam...elég "feltűnő,és egyedi"..(hátul is rövid)
2012. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolsó vagyok... [link] valami ilyenre gondoltam...remélem megtudod nyitni :D
2012. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!