Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ket termekrol erdeklodnek....

Ket termekrol erdeklodnek. Syoss szarazsampon es schauma cotton fresh sampon. Velemenyek?

Figyelt kérdés
probaltatok mar?
2012. márc. 5. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van elég vélemény:)

[link]

[link]

2012. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Syoss szárazsamponját használtam (kéket és zöldet is egyaránt). 10-ből 6 pontot adnék rá. Amikor minimálisan volt zsíros a hajam, akkor használt, mikor már kicsit jobban zsírosodott, akkor nem. Valamint negatívum, hogy a hajszálaimon és a fejbőrömön ott maradt a fehér por, hiába töröltem át törölközővel ill. próbáltam lefújni hajszárítóval.


Jelenleg Swiss-o-par szárazsampont használok és nekem ez jobban bevált és valamivel kedvezőbb az ára is. Az illata engem a Nivea kis kék tégelyes kézkrémjére emlékeztet, a Syoss illatát nem szerettem.


Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Syossból nekem a kék van, de szerencsére már max 1-2 fújásnyi van benne....az égvilágon semmire se jó...ha még nem vészes a hajam nyilván eszembe nem jutna ráfújni, ha meg már elkelne akkor meg nem ér semmit....a szaga nekem se jött be....de annyira nem is zavart, pláne, hogy hajon már nem lehetett érezni...szerencsére.:D Tehát szerintem az pénzkidobás, 1400 nagyon sok érte...

Én a Balea Trend It Up száraz samponját vettem meg pár napja, és épp már csúnya volt a hajam, de befújtam és még simán eltolta egy nappal a hajmosást. :) Ugyan akkora kiszerelés, mind a kettő 200 ml, csak ez 600 vhány ft a DM-be. (Csak ott kapható, mert sajátmárkás)

Amit írt az előttem hozzászóló azt is dicsérik, de arról nincsen tapasztalatom.

Viszont találtam egy cikket blogon erről a Baleas termékről, szerintem olvasd el, ha még nem vásároltál be..:)

[link]

2012. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaah...és a krémmánián is olvashatsz a Balea száraz samponról.

[link]

2012. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!