Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illene nekem a vörös haj,...

Illene nekem a vörös haj, vagy maradjak a szőkénél?

Figyelt kérdés

Sziasztok,sürgős lenne,hogy választ kapjak a kérdésemre,mert csütörtökön megyek fodrászhoz. Szóval most közép barna a hajam,festett. Eredetileg piszkosszőke.Voltam már sokszor szőke,világos sötét,barna is ,és most szeretném melíroztatni a hajam szőkére,majd nyárra teljesen szőkíteni akarom. De azon is gondolkodom hogy vörösre. Természetes vörös vagy élénk vörös a jobb szerintetek ? És mennyi idő alatt kopik ki ,mert nyárra teljesen szőke szeretnék lenni,szóval ha most netán vörös lennék,akkor kikopna úgy h nyárra szőke legyek ?

Szerintem illene nekem a vörös is,csak nemtudok dönteni :S Mit gondoltok ?

[link]

ez a természetes :D


[link]

élénk :D


[link]


ilyne akarnék lenni nyárra mindenképpen :)

szóval mit gondoltok,ha vörösre festetném,akkor melyik lenne jobb választás ,és mennyi idő alatt lehetne szőkíteni,lehetnék ilyen nyárra ?

szem:sötét zöld

bőr: fehér,néhány szeplő

arc:ovális


előre is köszi mindenkinek :D és bocsi,h hosszúra sikeredett :S :)


2012. márc. 6. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

küldj privibe képet

19l

2012. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nézel ki, de annyi biztos, hogy a vörös haj csak azoknak a lányoknak áll jól akik igazán szépek.

Ezt azért mondom mert a vörös nagyon kihangsúlyozhatja azt amit épp nem akarsz vagy ami nem előnyös.

(nekem pl nagy az orrom, és vörös hajjal nagyon kiütne...)

2012. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem,köszi:) még meggondolom:)
2012. márc. 13. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!