Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan dezodor, ami...

Létezik olyan dezodor, ami tényleg izzadásgátló?

Figyelt kérdés

Deosprayt használok minden reggel, mégis pár órán belül elmúlik a hatása. Unom már, hogy nem emelhetem fel a hónaljam, mert vagy büdös vagyok vagy izzadságfoltom van. Milyet vegyek?

16/L

(használok mellette parfümöt, szóval előny ha nincs/gyenge az illata)



2012. márc. 10. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok egy izzadós típus de egyre esküszök mindörökké, és az a Playboy dezodorai :) isteni egy illatuk van még ha meg is izzadnék nem érződne csak a kellemes illatuk ami nem is gyenge kategória! igaz 800 ft de tovább kitart mint egy nivea vagy egy dove..
2012. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az adidas a legjobb.
2012. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én garnier stiftet (semleges illatú) + parfümöt használok, teljesen jól bevált, mindenki azzal jön, hogy milyen jó illatom van.:$ 15L
2012. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem fa golyós dezodorom van, meg vagyok vele elégedve.
2012. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, és izzadós típus. gondolkoztam, hogy melyik az a márka, ami csak izzadásgátlókra specializálódott, és bizony nagyon bejöttek a termékei(rexona). abból is a sima stick. aztán láttam, hogy az axe deo stick-eknek is ugyan olyan a külsejük, csak más illat, azóta azokat használom
2012. márc. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rexona jött be. :)

Most a rexona shower fresh-t használom, nagyon szeretem, mert hatásos és nincs erős illata. Ugyanebből volt deospraym is, az is jó.


Ezenkívül amikor jobban izzadok, akkor szoktam használni solutio antisudoricat. Nem túl egészséges, ezért tényleg csak ritkán használom. Télen egyáltalán nincs szükségem rá, inkább tavasztól őszig, akkor is csak kúraszerűen és hetente 1x, max. 2x. Nagyon hatásos, este fürdés után kell használni, egy vattát átitatok vele és áttörlöm a hónaljamat. Amikor szőrtelenítek, akkor nem szabad használni.

Gyógyszertárba lehet venni, nem is drága 4-500Ft körül és nagyon sokáig elég, mivel nem szabad minden nap használni. Van némi illata, de reggelre nyoma sincs, így nem ütik egymást a parfümmel. :)

16/L

2012. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eddig 48 órás Rexonat használtam. Fújás után csontszáraznak látszik a hónaljam, utána mégis ez a probléma.

Olvastam olyanról, hogy létezik olyan valami, amit a ruha hónaljrészéhez kell tenni és felszívja az izzadságot. Lehet ilyet valamelyik drogériában kapni?

2012. márc. 11. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igen én pont rossmannban láttam olyat, csak azért maradt meg bennem hogy mi az már hogy hónaljbetét? furcsálltam is de most hogy kérdezted már értem:) Szerintem ki lehet próbálni de nem tudom elképzelni hogy milyen szagú lehet az pár nap után vagy még aznap? hmm majd számolj be róla hogy használ-e:)
2012. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Találtam hónaljbetétet! :) Az árát sokallom, de remélem hasznos. Szombaton próbálom ki. :)
2012. márc. 21. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Használt ?
2012. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!