Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Platinaszőke voltam, befestett...

Platinaszőke voltam, befestettem picit sötétszőkére, vöröses beütéssel. Megbántam. Lehetne rajta valamicskét világosítani? Nem akarom a platinaszőkét vissza, de olyan rossz, hogy néha mintha csak barna lenne.

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrásznál tudsz, házilag felejtsd el.
2012. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, én is úgy gondoltam, mindig fodrásznál festetem a hajamat. A platinaszőke természetesen szőkítővel volt, aztán színezővel festette sötétebbre és nem tudom, hogy szőkítőpor nélkül ebből tudna-e picit világosabbat csinálni sima festékkel/színezővel, vagy várnom kell míg kopik kicsit a szín. :SSS
2012. márc. 12. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ebbe a cipobe vagyok. Vilagos, hamvas szoke hajamra festettem arany bezs vilaosszoket....de nekem nem fogta be...csak picit...es olyan rozsaszines beutse lett...remes....utalom. Most azon agyalok, hogy befestem megint...hatha mar jobban megmarad mert nem annyira vilagos az alapja.
2012. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!