Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb módszer a fenék...

Mi a legjobb módszer a fenék szörtelenítésére?

Figyelt kérdés
Csúnya, fekete szőr van a fenekemen. Hogyan szőrtelenítsem? Van erre valami jó módszer? A szőkítésről mit gondoltok?
2008. ápr. 12. 18:46
 1/5 anonim válasza:
92%

Semmikeppen ne borotvald le! En a gyantazast ajanlom vagy a tartos szortelenitest.

Bar attol is fugg,hogy a fekete szor hol van a fenekeden.

2008. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a szőkítés se rossz ötlet, borotva kilőve... gyanta meg.. hát nem tudom, sztem túl problémás. Én személy szerint az epilálást ajánlanám, de lehet, hogy hülyeséget mondok. Nekem az epilátor mindenre bevált.
2008. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Bár szerintem az epilálás nagyon fájdalmas lenne... :S
2008. ápr. 14. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
én gyantázom,a kozmetikus is alapból megcsinálja simán ott is,de ha leguggolsz,vagy terpeszbe fekszel,magadnak is megtudod,persze a kozmetikus bizti jobb. csak az első gyantázás fáj picit,de csak 1-1 pillantaig. a második,hamadik alkalom már egyre kevésbé,szerintem epilálás is igy van.
2008. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én a gyantázást ajánlom, fürdőszombában az egyik lábad tedd a kád szélére, másikat a földre és kend a szőrnövekedéssel megegyező irányba a gyantát, majd ellentétes irányba húzd le. Gyanta előtt legyen tiszta és zsírmentes a bőröd, ha kell tegyél rá hintőport, utána pedig krémezd vagy olajozd be és zsepivel töröld le a maradványokat, hogy ne ragadj. Szépen lassan ritkulni fog a szőr, de borotvát az felejtsd el! Otthon pár száz FT-bólkijössz és még kozmetikus előtt sem kell szégyenlősködnöd.
2009. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!