Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középhosszú barna hajam van...

Középhosszú barna hajam van és melírozott (szőke) hajat szeretnék. Körülbelül mennyibe kerülne, ha fodrászatban csináltatom? Barna színű a szemem is, illene szerintetek nekem ez a haj?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok :) Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. márc. 25. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hol csináltatod.Menj el több fodrászhoz a lakhelyeden és érdeklődd meg.
2012. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6-8 ezer ft-ot szoktak elkérni egy átlagos szalonban melírért! ez meg amúgy nemcsak szemszíntől függ,és a vastag melír nekem nem tetszik,szerintem csináltasd sapkás melírral:)
2012. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp rágd majd a fodrász szájába akár többször is, hogy egész vékony, szinte hajszálvékony csíkokat akarsz és HAMVAS árnyalatot különben sírni fogsz az eredmény láttán. Nekem is középbarna hajam van, ezidáig 4x volt már szőkével melírozva, de csak az utolsó melírozáskor mondtam azt, hogy igen, elégedett vagyok... Ha ezt nem magyarázod el a fodrásznak világosan, amit írtam, akkor ronda, vastag, igénytelen sárgás tincseid lesznek.
2012. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan 6000 Ft körül van. Én amúgy pont, hogy a fóliás melír híve vagyok, mert azzal lehet igazán vékony csíkokat csinálni. A sapkás melír az amolyan, "ahogy esik úgy puffan" típus. Legközelebbi alkalommal nem fogja tudni pont ugyanazokat a tincseket kihúzkodni, és 2-3 melírozás után azt veszed észre, hogy az egész hajad szőke, csak a töve csíkos. :S
2012. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké mindenképp megbeszélem előtte vele, hogy mit hogy csináljon! és köszönöm szépen mindenkinek :)
2012. márc. 25. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Hamvas árnyalatot válassz, mert ha nem, sírni fogsz (mint a nővérem is anno kb. 5 éve) az eredmény láttán. De komolyan. Mintha a nővérem fiatalabb, kiköpött mása lennél! ;) Jól néz ki, ha akarod, csatolok képet.
2012. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

A nővérem. Ajánlom, valami hasonló árnyalatot válassz.

2012. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!