Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő telt el az utólsó...

Mennyi idő telt el az utólsó hajmosásotok óta? Mit szólnátok ha barmely családtagotok erre 10 hetet válaszolna?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 22:11
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
17%
Ez még akkor is gáz, ha kopasz az illető. Azt szólnám, hogy kérlek menj kissé távolabb a közelemből...
2012. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Évek óta a legtöbb idő, amit hajmosás nélkül töltöttem, az 1 hét. De ez rekordnak számít, mert irtóra zsírosodik a hajam (az uszodás klóros víz tette ilyenné 14 éves koromban), ha dolgozni járok, legalább 2naponta mosnom kell. Régen naponta mostam, de mivel a sok mosás sem tesz jót, csökkentettem.

A 10 hét az durva. :D Mondjuk apám simán kibírja, nagyon ritkán mossa, de nem látszik rajta. Valahol olvastam olyat, hogy 1-2 hónap után megtisztul a haj magától, nem tudom, igaz-e, itt ellentmondásos válaszokat olvastam. Anno párom is elég ritkán mosta, 2-3 hetente, de most rászoktattam, hogy legalább heti egyszer mossa meg.

2012. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

kb 23 óra.


A 10 hetet nem hinném el!



Mellesleg undorító is,a fejbőrén a pórusok milyen állapotban lehetnek?


por, szmog a levegőből + a fejzsír....


Ghusztha lehet!

2012. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
0%

"Valahol olvastam olyat, hogy 1-2 hónap után megtisztul a haj magától"


Ne higy a hülyeségeknek, már méhgis mi a rossebtől tisztulna meg? Egy partvis megtisztul magától? Nem!



Ha nem mos hajat valaki, akkor a párnahuzatját cserélheti sűrűn, max attól tisztulhat le a zsír.

2012. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
a maximum 1 hét.. amikor nem volt erőm,beteg is voltam meg lusta is.. ha 10 hét háát.. attól függ hogy hosszú-e a haja... de szerintem undorító:SS ha férfi akkor is max 2 hetente.. ha nő meg akkor.... ne is beszéljünk róla..
2012. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Kb két nap, de nem emlékeszem, nem szoktam számolni. Mikor látom, h lassan kéne, megmosom.

Amúgy ha azt mondaná vki a családból, h 10 hete mosott hajat, nem érdekelne egészen addig, míg nem büdös, nem néz ki igénytelenül. Más kérdés, h ez szerintem nem nagyon lehetséges.

Akkor finoman a tudtára adnám, h nem kopik el a haja a mosástól.

2012. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik egy ilyen módszer, hogy nem mosnak hajat, de ez így nem igaz. Mosnak hajat vízzel, viszont nem használnak hozzá semmi sampont, vagy balzsamot. A víz lehozza a port, a koszt, és egy idő után mint már írták előttem, kb1-2 hónap után a haj úgymond elkezdi szabályozni saját magának a "tisztaságát"... szóval nem lesz zsíros, vagy korpás.... ez kb. olyan mint az állatoknál. Nem muszáj egy kutyát se megfürdetni samponnal, elég vízzel, mégse lesz zsíros a szőre, hanem pont ellenkezőleg.. ha sokat mossuk samponnal, attól zsírosodik, és tönkremegy, ezért nem ajánlatos sűrűn hajat mosni. Igazából csak az elmúlt 10 évben vagy 20 évben lett nagy divat, hogy naponta, kétnaponta mossák a hajukat az emberek. Előtte hetente-kéthetente mosták, és akkor se mindenféle kenceficével.
2012. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Én nem mostam meg 10 hete de nem mondom meg nekik. Lófarokban van mindig igy fel se tünik de nem zsiros akkor megmosnám. Csak kivancsi voltam mások hogy állank hozzá.
2012. márc. 28. 22:39
 9/38 anonim ***** válasza:
10 hét nekem azért kicsit fura. Én hetente szoktam, nem zsírosodik nagyon, viszont érzem rajta, hogy piszkos a 7. napon, és utána könnyebb, meg fényesebb is lesz, ha megmosom.
2012. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Én heti 1x vagy 2x mosok hajat, általában mindig hétvégére időzítem.
2012. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!