Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

17 éves fiú vagyok és piros pöttyök vannak az arcomon. Az aknékat és a mitesszereket hogyan lehetne saját beavatkozással (krémmel) eltűntetni? Köszönöm a segítő válaszokat!

2008. ápr. 15. 15:05  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem ajánlom, hogy Te nekiállj otthon saját magad. Menj el kozmetikushoz, elég havonta 1x, ő majd szépen kitisztítja az arcodon a bőrt. Így nem lesz heges, mert ha nekiállsz otthon tisztítgatni, akkor bevihetsz a pórusaidba mindenféle szennyeződést, amiktől még rosszabb lesz a helyzet, ráadásul annak maradandó nyomai is lesznek. NEm lesz az szép látvány huszonévesen (sem). Egyáltalán nem ciki egy fiúnak kozmetikushoz menni, inkább az igényesség jele- sztem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. ápr. 15. 18:09 Privát üzenet
Használj jó minőségű,egészséges,tiszta bőrt elősegítő arckrémet,pl az Elicina csigakrémet.Priviben,ha érdekel ,irok még róla.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. máj. 15. 09:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szám két sarkában piros folt jelent meg. Olyan, mintha meggyszörpit ittam volna. Mi lehet ez és mit tehetek ellene?
Vörös (szinte piros) hajhoz milyen színkímélő sampont használtok?
Piros pöttyök a felkaromon, mik ezek?
Kinyomkodott pattanásokra mit ajánlotok amitől hamarabb elmúlik? Piros hegek, duzzanatok.
Egy nagy piros pattanás van a fenekemen? (lent)
Ha a kozmetikus kinyomkodja az arcom, mennyi ideig lesz piros?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!