Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hidrogén-peroxid töménysége...

A hidrogén-peroxid töménysége miben befolyásolja a hajfestés színeredményét? És a piercingeket muszáj eltávolítani (orvosi fém)?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják, hogy fém nem érhet a festékhez, csak nem tudom, hogy miért. :)

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2012. ápr. 4. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, a fejeden vannak piercingek? Nekem több is van az arcomon, de a festék az nem ér hozzá, hogy érne hozzá?
2012. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fülem tele van piercingekkel és sosem tudom elkerülni, hogy a festék a fülemhez érjen. :D
2012. ápr. 4. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
a fém reakcióba lép a festékkel. nem tudom a kémiai hátterét, utána kell nézni.
2012. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja értem... akkor gondolom helixed van fent, és azért... hát mi van, ha addig kiveszed? Begyógyultak már? Ha igen, nyugodtan vedd ki, majd miután végeztél, tedd vissza.
2012. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!