Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a feketét a...

Hogyan szedjem ki a feketét a hajamból?

Figyelt kérdés

Eredetileg barna a hajam, kb, fél éve festettem feketére. Meguntam hogyan szerdjem ki? Most megpróbáltam fokozatosan világosítani, de nem fogta be.

Valakinek van valami ötlete?



2012. ápr. 7. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
csak fodrászra bízd én feketétől fél év volt mire megszabadultam bár nekem a szőke volt a cél! Lényeg otthon ne kísérletezgess vele mert pórul is járhatsz!
2012. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, köszi a tanácsot, csak otthoni "kisérletezés" nem olyan drága mint a fodrász...:)
2012. ápr. 8. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
hajadra ne sajnáld a pénzt,megéri hogy egézséges maradjon:) Ha meg tőig letört akkor meg vágathatod le,nem éri meg:)
2012. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igaz... :)
2012. ápr. 8. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Fodrász.

Én is ebben a helyzetben vagyok,már fél éve nem festem feketével a hajam,mégis helyenként még sötét,nem mondom,hogy fekete,de sötétbarna.Fodrász havonta festi világosabb színnel,azt mondta,hogy még 1-2festés és végre barna(középbarna) lesz az egész.Leszívatni nem akartam,mivel hosszú hajam van,amiből nem szeretnék nyíratni.Ha rövid hajad van az nem fog annyira sokáig tartani.Amúgy nem tudom mennyi neked a nagyon költséges,én 7000-8000Ft-ot szoktam fizetni a festésért.Nem a legolcsóbb,de nem szeretek otthon kísérletezni.

Ha elég türelmes vagy megoldható nyírás nélkül is. :)

2012. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Hát, úgylátszik valamelyik nap be kell iktatnom egy fodrászt...XDDD

2012. ápr. 8. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Otthon is meg lehet oldani a problémát,már vannak kíméletes szőkítők,amivel le tudod szedni a feketét,(pl.Garnier,Syoss)de ne várj mindjárt nagy eredményt,először csak 1-2 árnyalatot tudsz világosítani.Miután leszívattad,jó csúnya narancssárgás árnyalatot kapsz,és arra fessél rá kb.mogyoróbarnát,vagy ahhot közeli árnyalatot,annál világosabb nem javasolt,azt meg folyamatosan lehet majd világosítani.Ha még kíméletesebb módszert akarsz,akkor apró melírcsíkokat kell belerakatni(ha van otthon melírsapkád,akkor kb.500 ft befetketést igényel,mert akkor bármilyen gagyi szőkítőt is lehet használni,túl nagy kárt nem tud tenni,ha nem az egész hajadat éri.Én is voltam fekete,mindkét variációt kipróbáltam a hajszín eltávolításához,nem lett baja a hajamnak.Balzsamot feltétlenül használj,mert szárít a szőkítő.
2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!