Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli mellett lehet használni...

Szoli mellett lehet használni önbarnító krémet? A dm-es nekem nagyon bevált, de most szolizok is. Nem tudom lehet e együtt a kettőt. Nem leszek foltos?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 20:06
 1/6 Normi válasza:
Az a krémtől függ !!
2012. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sun dance a márkája.szépen barnítja a bőrt,nem foltos tőle a bőröm.
2012. ápr. 7. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan szép narancssárga lehetsz
2012. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok narancssárga.Láttál esetleg, hogy tudod milyen a színem?
2012. ápr. 7. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy csak úgy belekérdezek a kérdésedbe, de a Sundance barnító fürdéskor nem ázik le, vagy valami? Mert gondolkozom rajta, hogy vennék, de félek, hogy lejönne rólam lévén, hogy itt a nyár és ugye a strand... Sajnos rettenetesen lassan barnulok, így addig is jó lenne valami szín, amíg meg nem fog a nap.
2012. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kopik, de nem foltosan.Kb 4 napig bírja ha bekenem vele magam.De naponta ismételd.Viszont hófehér bőrre nem ajánánlatos,mert úgy lehet foltos leszel....
2012. ápr. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!