Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztésre tényleg jó a...

Hajnövesztésre tényleg jó a ricinus olaj?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen.
2012. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen:D
2012. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
bővebben?? :DD mennyi idő alatt látszik eredmény, vannak-e negatív hatásai? (zsírosodás, elvékonyodik a hajvég, hajhullás) ??:D
2012. ápr. 10. 14:22
 5/13 A kérdező kommentje:
kösz b*zmeg a kedvességed :))
2012. ápr. 10. 14:27
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Nincs mit , B@zd meg a háládat...:D
2012. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%

Igen jó. Este jól bele maszírozod reggel pedig lemosod:)

Ja és valami törölkőzővel csavard be mert akkkor jó a melegen tartod:3

De vigyázz mert nagyon nehéz lemosni ! Én már 6 hónapja kenem és már azóta sokkal jobban nő, és szebb is tőle !:D

2012. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát nekem szrt se csinált :0 egész este rajta hagytam úgy nézett ki a hajam mint vmi csövesnek oO
2012. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
utolsó elötti vagyok! jól le kell mosni és utánna körkefével szárítsd be ! vagy pedig ki egyenesítő sprayvel fujd be és fésülgesd amíg meg nem szárad ! Egy fodrász.
2012. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is kipróbáltam egy pakolást csináltam nem rég,és alig tudtam lemosni és nem történt semmi, nem lett selymes tapintású sem könnyen fésülhető sőőt nagyon hamar zsíros lett utána.Tegnap kiprobáltam hogy a hajvégemre tettem vártam egy órát.. de mintha rasztás lett volna a hajam és egy éve nem mostam volna meg..egyáltalán nem szívta be és moshattam meg a hajam mert iszonyatosan igénytelennek látszott..Lehet hogy amit a boltba veszel hajvégapólót az drágább de legalább beszívja a hajad és használ is !:) hát nagyjából nekem ennyi a véleményem róla :D
2012. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!