Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A perfect mousse vagy a...

A perfect mousse vagy a sublime mousse a jobb hajfesték és szerintetek melyiket válasszam? Esteleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ilyen színű az eredeti hajszínem... most még festett van...világos barna... kikopott meg félig lenőtt... ha befestem akkor befogja fogni...és melyik válasszam, melyik árnyalatot, hogy valami hasonlót kapjak... ? Melyik tartósabb ? Válemények ? Tényleg sötétebb lessz és egy árnyalattal világosabbat kell választani ?


[link]


[link]


Válaszaitokat és segítségeteket előre is köszönöm! :)



2012. ápr. 11. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:

És még valami.

Ilyen tégelyben jobb :


[link]


Vagy ilyenben:


[link]


Köszönöm! :)

2012. ápr. 11. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom szar mindegyik hab állagú hajfesték,foltos lesz tőle a hajad, gyenge színmínőség, nem utolsósorban meg töveket nem fogja be!
2012. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam a pumpásat. Viszonylag rövid a hajam. Bár foltos a hajam nem lett, annál inkább minden másom. Ahogy befestettem- ugye a habnak van egy olyan tulajdonsága, hogy összeesik- pár perc után elkezdett olvadozni a hajamról és csodaszép fekete patakokban folydogált le a nyakamon, fülemen, arcomon. Kb 20 percig bírtam ezt az állapotot, addigra már egy törölközőt kidobásra ítéltem. Lemostam hát a maradékot, nyilván ennyi idő utána nem fogta be mindenhol, de nem érdekelt. soha többet hab állagú festék. Jó fél óra volt, mire az arcomról lemostam a fekete színt. :)
2012. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!