Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szörös a hátam?

Miért szörös a hátam?

Figyelt kérdés
Szörös a hátam és nem tudom mit csináljak vele. Nagyon zavar amikor olyan pólóbvan vagyok amiben kilátszik a hátam. Hallottam már h lehet szökíteni a szőrt de nem tudom azt h kell! Ha vkinek barnul a böre akkor a szőr szökül igaz? Mondjuk ha szolizok akkor ki fog szökülni a szöröm a hátamon? Esetleg nem lehetne vhogy eltüntetni?? Ha gyantázom meg ilyenek akkor visszanől, nem?
2008. ápr. 17. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Van akinek - nekem is - bejön az ha a csaj szőrös...amúgy sztem úgyan úgy lehet gyantázni/borotválni mint máshol...
2008. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a borod barnul, a szorod tenyleg vilagosabb lesz, de az sem tul ezstetikus, hogy csokibarna vagy es szoke szorszalak vannak a hatadon. Ha zavar, menj el kozmetikushoz, o megcsinalja.
2008. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szőkítés nem egy túl előnyös dolog háton. Azt inkább kisebb felületen szokták(bajusz). A barnulás valamennyit biztos segít. De ha konkrétan fekete szőr van a hátadon, nem fogsz vele sokat érni. Kozmetikus... az jó. Egy párszor elkell majd menned gyantáztatni mire alig nő majd vissza.
2008. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne nem túl előnyös. Nekem tizenévesen szőrös volt a hátam és úgy undorodtam magamtól és az ismerkedéseimben is gátlásokat szült. Aztán egy kozmetikus megszabadított tőle és megtörtént a csoda. Ugyanazt éltem át, amit az egykori lapos csajok egy mellplasztika után. Sőt, mi több, évek óta a feleségem gyantázza nekem a hátam, vállam. 3 hetente elég.
2008. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!