Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik frizurát választanád...

Melyik frizurát választanád erre az alkalomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan lesz a nővérem esküvője,de nem tudom hogyan csináltassam meg a hajam. Kettő ötletem van. Az egyik,hogy simán begöndöríttetem mivel szép, hosszú hajam van. Vagy pedig ilyesmi frizurára gondoltam : [link]


Szerintetek melyik legyen?

Ehhez hasonló lesz a ruhám : [link]


Előre is köszönöm. 16l


2012. ápr. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, nem a te esküvőd lesz.
2012. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, nem te leszel a középpontban.
2012. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írták lényegtelen, göndörítsd be és annyi.
2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem tetszik a belinkelt, biztos csini leszel :-)

A ruha is tök jó!!!

2012. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NEM mindegy,megfelelően kell kinézni az összes családtagnak. Nem akarok a középpontban lenni,vagy semmi ilyesmi,de megakarom adni a módját. Az összes meghívott vendég csupa elegáns ember a hétköznapjaikban is,beleértve a szüleimet. Szóval egyáltalán nem mindegy,hogy hogyan nézek ki. Negyedik válaszoló! Köszönöm szépen. :) Nekem is egy icipicit jobban tetszik a feltűzött frizura.
2012. ápr. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!