Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbízható/nem horror árakon...

Megbízható/nem horror árakon fodrász Budapesten?

Figyelt kérdés

Rövid hajat szeretnék,viszont fogalmam sincs,hogy mi az ami tényleg jól állna.Elég egyedi arcom van,nem könnyű olyan frizurát találni ami tényleg jól áll.Valahogy úgy képzelem el a dolgot,hogy bemegyek,megmondom a fodrásznak,hogy nagyjából mi az elképzelésem,de alapvetően rá bízom,nézze meg az arcomat,a stílusomat,és csináljon valami olyat ami szerinte jól állna.Létezik olyan fodrász budapesten aki így elvállal,nem horrorisztikus összegért?Lehetőleg férfi fodrász legyen.

Ötletek?


2009. jún. 22. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én forászom ilyen, bár Ő nő. Én mindig úgy megyek oda, hogy elmondom, hogy mit szeretnék, ő is elmondja, hogy mit gondol, és az eredmény mindig tökéletes.

Én egy festés vágásért 4500-5000 Forintot szoktam fizetni, de nekem hosszú hajam van. Szerintem ez elég jó ár. Egyszer máshova kellett mennem, mert beteg volt a fodrászom, ott u.ezért 8500 Forintot fizettem, ésa végeredmény sem tetszett.

2009. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem férfi fodrászom van újpesten és mindig megmondja, ha szerinte nem állna jól a kért haj és mindig segít eldönteni , hogy mit is kezdjünk vele.Megbízható, őszinte és nagyon-nagyon ügyes.
2009. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Első válaszoló!


Hol van ez a fodrász?

Köszi!

2010. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!