Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak vízzel való "hajmosás"?...

Csak vízzel való "hajmosás"? Hasonló tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

Párom a közös fürdőzésünk alkalmával bevizezte a hajam, de mivel nem volt samponom, ezért hagytam úgy megszáradni. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam (1 nap után), de most már a 3. nap után vagyok és a zsírnak semmi jele. Így kellene akkor hajat mosnom, sampon nélkül, csak vízzel? Nem lesz idővel büdös így a hajam?

köszi

19/L



2012. máj. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet a samponoddal van a gond akkor:) milyet használsz?
2012. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam minden sampont minden márkából, gyógynövényesem is volt és fodrásztól is , de egyik sem segített
2012. máj. 2. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne moss sűrűn haja,mert attól zsírosodik. Moshatod csak vízzel is,vagy kevés szappannal. Utána öblítsd le ecetes vízzel. Szép fénye lesz tőle a hajadnak.
2012. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lorin Aloe Verás sampont ajánlom.

Semmi márka, semmi illat, még olcsó is, de nekem a hajam nem zsírosodik tőle.

Egy hajmosás alkalmával 3x mosom meg vele.

2012. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt nézd meg:)

[link]

2012. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont attól zsírosodik a hajad, hogy olyan gyakran mosod. Most, hogy nem használtál sampont kicsit fellélegzett. Én heti egyszer mosom samponnal, egyszer meg csak leöblítem. És nem zsíros.
2012. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje csak vízzel mosom, előtte általában natúrszapannal mostam és leöblítettem ecetes vízzel(sok víz nagyonkevés ecet). már legalább 1 hónapja csak vízzel mosom és nem is vette észre senki se szólt h mossak már hajat v ilyesmi :D de hetente így is meg kell mosni vízzel mert nem olyan jó akkor már (nincs szaga soha nem is volt). De miután vízzel megmosom simább és selymesebb lesz (első néhány vizes hajmosásnál még nem volt nagyon sima de fokozatosan egyre jobb lett) szerintem még mindig lesz jobb de nekem már most is tökéletes :) (egyik lány barátomnak is aki szeret beletúrni :D) többet nem használok sampont az tuti, mert egyszerűen nem kell és nem kell azon aggódnom hogy most káros -e meg jót tesz -e a hajamnak, stb.
2012. jún. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Azóta nagyon nagyon selymes lett a hajam és most már csak olyan 3-4 hetente vizes kézzel beletúrók, áttúrom, így felfrissítem :) illetve vettem egy disznósörte kefét és azzal is szoktam tisztítani. Meg néha csak úgy kirázom/ütögetem. Nem hullik, erős, nem zsíros, és sokszor annyira puha mint a hörcsögünknek a bundája ^^

az illata nagyon enyhe picit édes, finom :) nem tom ez mitől van. Nekem jó a természetes illatom is mondjuk

2013. jan. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!