Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok csinálni ha a...

Mit tudok csinálni ha a L'oreal Casting Világos Jégszőkétől beságult a hajam?

Figyelt kérdés
Befestettem a barna hajam a L'oreal Casting Creme Gloss világos jégszőkéjével és sárgás lett tőle, de főleg csak a hajtöveknél ahol világosabb is volt a hajam. Mit tudnék vele csinálni? Ha pár nap múlva ráfestenék egy barnásat, olyasmit amilyen alapból volt a hajam, akkor az szépen befogná? Vagy várnom kéne még egy kicsit? Kikopna?

2012. máj. 3. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj hamvasítót tenni rá, és akkor nem lesz sárga. Ha visszafestenéd azzal várj mert teljesen kicsinálod a hajad!
2012. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hamvasítótól is sárga marad, ezt nagyon elkúrtad sajnos:S Hogy juthatott eszedbe otthon ilyet csinálni ?? Barna hajat szőkére?? Minimum leszívni utána rá a kívánt hajszín de elsőre még úgyis csibés lehettél volna..Tettél volna fel elötte itt kérdést, nem utána:)) Most már mindegy menj el egy fodrászhoz holnap,rendbehozza neked!
2012. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem pont erre van a hamvasító?
2012. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uuh igen tudom hogy nagyon elcsesztem:D jo vegilis vilagos barna a hajam, es szoke tincsekkel, szval hirtelen nem tunt olyan buzasagnak:D igazabol a barna reszeket be se fogta, csak a szokes fejem tetejet:D hamvasitora gondoltam en is de nemreg baratnom is hasonlokepp jart es neki nem nagyon segitett:/ meg igazabol nem is tetszik ez a vilagosabb hajszin, szerintem varok akkor par hetet aztan fodrasszal rafestetek valami barnat :) koszi a valaszokat!:)
2012. máj. 3. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!