Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen izzadásgátlót használsz...

Milyen izzadásgátlót használsz, stift, golyós, spray, pumpás, krémdezodor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
spray:) playboy play it lovely:) De inkább az isteni illata miatt használom :)
2012. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és nem hagy nyomot a sötétebb ruhán? Nem sárgul be tőle?


Már egy csomót kipróbáltam nivea stift-bebüdösödtem tőle, nyomot hagy, a dove-tól besárgultak a fehér ruháim hónalj résznél és még wanish-el sem jön ki :S

2012. máj. 15. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Golyós.Volt stift is. Rexona-Dove invisible.
2012. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán semmi nyomott nem hagy:O

De nem a legolcsóbb,900 ft egy dezodor,de 2x tovább bírja ki mint a nivea,dove meg ezek:)

2012. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben csak sprayt hasznláltam, mostanában inkább golyósat és úgy vettem észre, hogy hatásosabb. Nekem a rexona vált be leginkább, bár ez sem tökéletes.

Nekem csak nagyon-nagyon sok alkalom után válik sárgássá a pólóim hónaljrésze, de én úgy szoktam csinálni, hogy felveszem a melltartót, dezodort használok, utána alulról öltözök (fehérnemű, nadrág/szoknya), ékszerek és amikor megszáradt a hónaljam akkor veszem fel a pólót.


Egyébként nekem kijön belőle ez a sárgás folt, úgy szoktam csinálni, hogy kifordítom a pólót és egy benedvesített körömkefével óvatosan megdörzsölöm, hogy kihozza a sárgás foltot. És amikor már kijött a folt, bevizezem a hónaljrészét és sütőport teszek rá és átdörzsölöm. Utána természetesen ki is mosom mosószerrel.

Viszont ez a módszer kényes anyagoknál nem alkalmazható!

17/L

2012. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég izzadós vagyok sajnos, ezért solutio antisoduricával kenem a hónaljam, most már csak heti 1x, a többi napon stiftet használok
2012. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Golyóst. Nagyon szeretem, mert szerintem hatékonyabb, és nincs olyan erős illata.
2012. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!