Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gubancos hajra tippeket adnátok?

Gubancos hajra tippeket adnátok?

Figyelt kérdés
Szeretek bíbelődni a hajammal, fonogatom meg ilyenek, de hihetetlenül gubancosodik,kezelhetetlen és olyan a tapintása mint a drót. Nem utolsó sorban szétáll. Tudtok valamilyen kencét ami reális árban van és segít rajtam?
2012. máj. 18. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt a sampon használom: [link]

Ez egyáltalán nem szárítja a hajat. Olyan, mintha balzsam is lenne benne, de azért mellette még balzsamot is használok. Valószínűleg a szárazság miatt van drótos érzése a hajadnak, attól is gubancolódhat. Balzsamból a Wella pro series Repair vált be nekem legjobban, de elég jók a Dove, Pantene, Herbal Essences, Elséve balzsamok is. A sampon a dm-ben 429 Ft, a Wella balzsam mindenhol változó, olyan 1200-1400 Ft, néha akciósan 999. Viszont 500 ml-es, tehát 2,5x annyi van benne, mint a normál méretű balzsamokban és azok is 700-900 körül vannak. Szóval árban megközelítőleg ugyanaz vagy olcsóbb. Nagyon sűrű is, ezért kevés kell belőle, sokáig elég.

Emellett mosás után vizes hajra ha teszel pár csepp kókuszolajat, az nagyon sokat tud segíteni.

2012. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen,jónak tűnik amit ajánlsz,meg is fogom keresni ezeket!;)
2012. máj. 18. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kb mindegy, hogy milyen terméket veszel, egy kicsit legyen jobb árkategóriás (wella, l'oreal). Használj regeneráló sampont, balzsmot hajmosás után és vannak kifésülő spray-k is, amit minden nap ráfújhatsz a hajadra és ugyanolyan hatásuk van, mint a balzsamnak, nagyon jók! Néha hagyd magától megszáradni, ha vasalod/sütöd előtte használj hővédőt! Hidd el, ha okosan használod ezeket a szereket, nagyon látványos lesz az eredmény. Nem kell minden hülyeséget megvenni, csak vigyázni kell a hajadra!
2012. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!