Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás szódabikarbónával,...

Hajmosás szódabikarbónával, nektek is hullik tőle a hajatok? Járt más is így? Mire számíthatok? Mikorra áll le ez a hajhullás, ha már egy hónapja nem használom ezt a módszert?

Figyelt kérdés
Hónapokig mostam szódabikarbónával a hajam, almaecettel öblítettem. Olyan volt, mintha jó lenne a korpás hajamra, most viszont veszettül elkezdett hullani a hajam. Semmi gyulladás, semmi szervi ok, teljes vérkép alapján. Ezért csak erre tudok gyanakodni.

2012. máj. 25. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát én ilyennel biztos nem mosnám meg a hajam , nem is hallottam hogy ez hajmosásra is jó.Olyan mint a só marhatja a fejbőrödet.
2012. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel mosom, de nekem nem hullik (még). Én úgy használom hogy 3 dl csalánteát egy kiskanál mézzel összekeverek egy csipetnyi só és egy evőkanál szódabikarbóna. Utána vizes öblités, majd almaecetes, végül megint vizes. Nem tudom a szódabikarbóna tartalmaz hidrogént, nekem ez abban nyilvánult meg hogy szőkítette a szőke hajamat. Ha elméretezed a mennyiséget vagy rosszul öblited ki, a hidrogéntől eltöredezhet és letörhet a hajszál..gondolom ezért esnek le a hajszálaid...Én azért használom mert zsíros a hajam és semmi más nem jó rá-
2012. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt is irják..

2012. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2ik vagyok ezt találtam..

[link]

2012. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem méreteztem el az adagot, és kezdetben nekem sem hullott. Ha ilyet olvastam volna korábban, biztos nem használom. Egyébként nem eltöredeznek a hajszálak, hanem gyökerestől hullik. Már egy hónapja nem ezzel mosom, de hiába, nem állt le a hullás, pedig mindennel próbálkozom. Hajerősítő vitamin, Varga cseppek, stb... Szerintem biztos van ennél biztonságosabb bio sampon zsíros hajra, nem érdemes kockáztatni. Én is csak annak az eredményét "élvezem":(, hogy nem akartam egy samponért egy csomó postaköltséget fizetni. Most fizethetek nagyságrendekkel többet azért, hátha valami helyrehozza... de legalább már úgy lenne.
2012. máj. 28. 04:52
 6/8 anonim ***** válasza:
én 3 szor mostam eddig, ugye nem fog kihullani?
2012. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinus olajtól megállt a hajhullásom, pedig hajnövesztés miatt kezdtem el használni...
2012. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem hagyd abba a szódabikarbónás cuccot, hátha az változtatott meg valamit. Én általában a házi szerek híve vagyok, de lehet, hogy ki kéne próbálnod valami patikai szert vagy kifejezetten erre fejlesztettet. Én használtam ilyet amikor elkezdett erősebben hullani a hajam és sokat használt. A Vichynek meg a La Roche Posay termékei között is van ilyen, patikában tudnak segíteni a választásban.
2012. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!