Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Bioptron lámpa valóban jó a...

A Bioptron lámpa valóban jó a pattanásokra?

Figyelt kérdés
Ha, igen hogyan kezeljem vele?
2009. júl. 1. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem, és sehogy.

A pattanások a rossz táplálkozással vagy helyi fertőzéssel függenek össze.

Utóbbi esetben egy szolid napoztatással többre mész.

2009. júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
nekem segített.általában a hátamon,és az arcomon használom.gyulladt pattikra.fölétartom, 2x3(v.3x3)percig és másnapra látható a javulás.
2009. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Elsőnek:

nem feltétlenül.

Sőt, a táplálkozás csak rásegít a problémákra, igazán mély, gennyes pattanásokat nem okoz. Öt évig voltam csupa pattanás, mind heggel gyógyult. Voltam gócvizsgálaton, napoztattam, semmi.

Antibiotikum? Semmi hatás.

Ekkor kellett valami durvább, fél év Roaccutan, tán több is volt. Azóta nem jött vissza egy se.

2009. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, naponta csináltad 2x-3x, vagy 2x-3x világítottad meg pontonként az arcodat, de egy alkalommal lámpáztál egy nap? És hány percig világítottad az egyes pontokat?


+Ha van krémem, amit a bőrgyógyászom írt föl, és az egyiket reggel kell feltenni, a másikat pedig este. Akkor most ezeket ne használjam, amíg a Bioptron-t használom?

2009. júl. 1. 10:17
 5/17 anonim ***** válasza:

2.vagyok


naponta használtam,esténként.1-1 pontot lámpáztam 2x3(3x3)percig.attól függően, mennyire volt nagy/gyulladt a patti.

2009. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pattanásokra halolajat kell enni. nem vicc,nekem olyan lett tőle a bőröm mint a babábnak.19/F
2009. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hajolajat kell enni, vagy tenni?
2009. júl. 1. 19:14
 8/17 A kérdező kommentje:
hajolaj v. halolaj... :D
2009. júl. 1. 19:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen. halolaj kapuszlát kell enni. A bőröd valójában száraz belülről ezért faggyút termel.
2009. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

És ilyet hol lehet szerezni, bárhol a patikákban?


És nekem az arcbőröm száraz, akkor is jó?

2009. júl. 2. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!