Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ketten vagy többen használu...

Ha ketten vagy többen használunk egy epilátort akkor elkaphatunk valamit egymástól?

Figyelt kérdés
Bár szerintem ha tisztítva van meg minden akkor nem, de még is az van a papírján, hogy ne higiéniai okok miatt.Szerintem ez nem egy fogkefe vagy egy borotva
2009. júl. 1. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én anyukámmal közösen használom már pár éve. eddig semmit nem észleltem és ő sem. Szerintem max akkor kapsz el vmit a másiktól ha van egyáltalán valami amit el tudsz kapni. Szerintem az epilátor nem veszélyforrás, immunrendszer is van ám.:) Lehet, hogy ez csak egy reklámfogás, hogy vegyél még egyet...
2009. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm hazsnálta az enyémet de nemkaptunk el egymástól semmit. ha van valami nyílt bőrbetegsége, ami fertőz is, akkor lehet h ellehetne kapni, de arról valszeg tudna a másik, ha bőrbetegsége lenne és akkor valszeg szólna.
2009. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

nem kaphatsz el bőrbetegséget szerintem ,az a lényeg hogy mindig fertőtlenítsétek mielőtt cseréltek.

2009. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, mert így már megvagyok győződve, hogy nyugodtan lehet használni.max egy kis odafigyeléskel
2009. júl. 2. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!